Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 7 "Бджілка", м. Ірпінь
Офіційний сайт

Розклад занять

Read the rest of this page

                                     РОЗКЛАД НАВЧАЛЬНО – ВИХОВНОЇ РОБОТИ ПО ДНЗ № 7 «БДЖІЛКА» НА 2017 – 2018 н. р.

                                                                                                                                     «Затверджено»_______________ О.І.Шокало

  молодша гр.

           « Кульбабка »

 середня гр. «Ромашка» старша гр.« Соняшник»

№2        

 старша гр. «Дзвіночок» №1  Ст. короткотривала гр.  «Барвінок» №3
Понеділок 1.Фіз.культура      – 9.30

2. Малювання     – 10.00

1.Фіз.культура        – 9.05               

2. Малювання       – 9.35

 

1. Логіко – матем.р. – 9.05             

2.Конструюв.          – 9.40                            

3.Музика                 -11.30

              

1.Природне  довкілля  – 9.05 2.Дитина в соціумі        – 9.50         

3.Музика                      – 10.30      

1.Природне довкілля   – 9.15

2.Фіз.культура            – 10.00 3.Грамота                    – 10.40         

Вівторок 1.Мовлення. Літ.  – 9.15

2. Музика              – 9.35

1. Музика                – 9.05

2.Логіко-матем.р.+ Природа                  – 9.35              

 

1.Мовлення             -9.05                

2. Ліплення+Аплікація

                                – 9.40                               

3.Фіз.культура       – 11.30     

1. Худ. літ.                     – 9.05

2. Логіко-матем.  р.       – 9.50

3.Фіз.культура             –  10.30

1.Худ.літ.                    – 9.15

2. Музика                   –  10.00

3. Логіко-матем.  р.     -10.40

Середа 1.Природне довкілля – 9.15

2.Логіко-матем. р.+Сенсорика      – 9.40

3..Розваги           

1.Мовлення             -9. 05

2..Конструювання

                                 – 9.35

3.Розваги                                                         

1.Грамота                 – 9.05

2. Малювання          – 9.40

4. Розваги              

1. Логіко-матем. р.   –  9.05             

2.Конструюв.             – 9.50

3.ОБ ЖД                     – 10.30

4.Розваги                                     

1. Логіко-матем. р.    –  9.15             

2.Конструюв.             – 10.00

3.ОБЖД                      – 10.30

4. Розваги                                 

Четвер 1.Фіз.культура      – 9.30

2.Конструювання 

                             – 10.00                                  

 

1.Фіз.культура        – 9.05

2.Дитина в соціумі – 9.35

3.Худ. літ.              – 10.00

1.Худ.літ.                  – 9.05

2.Дитина в соціумі  – 9.35                   

3. Музика                – 10.30

 

1.Мовлення                    -9.05                 

2. Ліплення+Аплікація                   – 9.45

3.Музика                       – 11.30     

1.Мовлення                  – 9.15

2.Фіз.культура            – 10.00                                                                  3. Ліплення+Аплікація

                                     – 10.50

Пятниця 1.Музика            –  9.30

2.Ліплення+Аплікація       – 10.00

1.Музика                 – 9.05 2.Мовлення            – 9.35                                               

3.Ліплення+Аплікація           -10.35

1.Природне довкілля -9.05

2.Логіко-матем. р.   – 9.40        

3.Фіз.культура         -10.30

 

1.Малювання                – 9.05

2. Грамота                      – 9.45

3.Фіз.культура              -11.30

1.Малювання              – 9.15

2.Музика                      -10.00

3.Дитина в соціумі    – 10.40

                                     РОЗКЛАД НАВЧАЛЬНО – ВИХОВНОЇ РОБОТИ ПО ДНЗ № 7 «БДЖІЛКА» НА 2017 – 2018 н. р.

                                                                                                                                     «Затверджено»_______________ О.І.Шокало

 

 

 

 

 

яс.–молодша гр. «Волошка»

 

понеділок 1.Малювання                – 9.30

 

2.Фіз.культура             – 10.00

вівторок 1.Мовлення /Література

– 9.35

2.Музика                       – 10.00

 

середа 1.Сенсорний розвиток –

– 9.30

2.Природне довкілля  – 10.00

3.Розваги

 

четвер 1.Конструювання        – 9.30

2.Фіз.культура            – 10.00

 

п`ятниця 1.Ліплення /Аплікація  – 9.30

2.Музика                     – 10.00

 

Comments are closed.